Firma roso build

Zateplenie a komplexná obnova budov sú v dnešnej dobe žiadanými službami v oblasti stavebníctva. Súčasný trend a dopyt po týchto činnostiach vyvolali rastúce náklady na bývanie a zlý stav bytových a panelových domov. Dlhoročné skúsenosti a profesionálnu činnosť, kedy sme pracovali ako živnostníci, sme zúročili založením spoločnosti roso build, s.r.o., ktorá pokračuje v tradícii kvalitne a odborne odvedenej práce.

Robíme prácu, ktorá nás baví. Dokážeme porozumieť Vašim požiadavkám i obavám, ktoré sa vynárajú pri každej väčšej investícii do obnovy domu. Uskutočníme vaše plány a vízie, ktoré zlepšia technický stav domu a ušetria vám aj nemalé finančné prostriedky do budúcnosti. Pre našich zákazníkov chceme byť spoľahlivým partnerom pri obnove budov s odborným a ústretovým prístupom.

Okrem bohatých skúseností v oblasti stavebníctva a zatepľovania firma disponuje certifikátmi pre osvedčené a najpoužívanejšie zatepľovacie systémy. Neoddeliteľnou súčasťou firmy sú aj naši zamestnanci, ktorí absolvujú pravidelné odborné školenia. Sme držiteľmi certifikátov pre zatepľovacie systémy CAPAROL, STOMIX, WEBER a iné. Viac v sekcii certifikáty.

Firma roso build s.r.o. je vedná v evidencii pre verejné obstarávanie a je tak spôsobilá zúčastňovať sa verejných obstarávaní.

Náš tím

ROMAN SIEKLIK

Konateľ

Email: roman.sieklik@rosobuild.sk

Telefón: 0907 513 791

RÓBERT ONDRIČKA

Konateľ

Email: robert.ondricka@rosobuild.sk

Telefón: 0907 717 204

Lukáš Daňo

Stavbyvedúci

Email: kres@rosobuild.sk

Tel: 0949 100 475

Ing. Barbora Zábojníková

Prípravár stavieb/ rozpočtár

Email: zabojnikova@rosobuild.sk

Tel: 0918 724 107

Viera Siekliková

Administratívny pracovník

Email: vierka.sieklikova@rosobuild.sk

Telefón: 0905 543 761

MILOŠ ĎURJANÍK

Obchodný zástupca

Email: milos.durjanik@rosobuild.sk

Tel: 0918 584 533